• Иран: на пути дальнейшей радикализации
  IPG

  Иран: на пути дальнейшей радикализации

  Экстремисты наращивают свое влияние в Иране. Не стоит ожидать снятия напряженности на региональном уровне.
 • Как начиналась революция в Сирии. Свидетельство очевидца
  Євген Савватєєв

  Как начиналась революция в Сирии. Свидетельство очевидца

  Революция в Сирии началась 15 марта 2011 в городе Дераа - после того, как полиция арестовала 15 подростков, написавших на стенах антиправительственные лозунги. Доктор Монтасер Альбольболь был тогда в городе и хорошо помнит атмосферу тех дней. Сейчас он живёт в Киеве, является одним из лидеров сирийской общины. Для LB.ua.Монтасер объясняет обстоятельства тех дней.
 • "Якби в кожній країні детально підійшли до оцінки судової системи, то знайшли би багато скелетів в шафах"
  Вікторія Матола

  "Якби в кожній країні детально підійшли до оцінки судової системи, то знайшли би багато скелетів в шафах"

  "Мене іноді переконують, що в розвинених країнах немає протекціонізму, хабарництва. Почитайте аналітичні звіти щодо США, наприклад. Та є там корумпованість, і не дрібна. Різниця полягає в тому, що суспільство впевнене, що корупціонерів буде виявлено і покарано... В Україні, на жаль, такої впевненості не було". Інтерв'ю із заступником голови ВККС Станіславом Щоткою.
 • Выбирая зло
  Семен Глузман

  Выбирая зло

  Украинское государство пытается приручить своих граждан, опасаясь присущего украинцам непослушания. В то же время, из-за сосредоточенности украинского государства не на диалоге с гражданами, а на воровстве, мы относимся к своей власти или подозрительно, или откровенно плохо.
 • Юрий Ризоль: Отец однажды сказал: «Мне не хочется быть в компании проходимцев и карьеристов»
  Роман Юсипей
  В 2019 исполняется 100 лет со дня рождения Николая Ризоля – патриарха украинского баяна, свидетеля эпохи, исполнителя, педагога, аранжировщика, во многом благодаря которому баян пришел почти в каждую семью и на филармоническую сцену. LB.ua публикует интервью с сыном знаменитого музыканта, Юрием Ризолем.
 • Андрій Білецький: «Як ви думаєте, якщо вибори виграє Порошенко, Свинарчук сяде у тюрму?»
  Діана Буцко

  Андрій Білецький: «Як ви думаєте, якщо вибори виграє Порошенко, Свинарчук сяде у тюрму?»

  «Крадеться, за моїми підрахунками, кожна третя гривня, яку держава віддає на оборонку. Усю цю систему побудував виключно Петро Порошенко».
 • "Останній бастіон": чому науковці вибрали члена ВРП з міліцейського вишу
  Вікторія Матола

  "Останній бастіон": чому науковці вибрали члена ВРП з міліцейського вишу

  «Мене не так цікавить, кого саме вибрали. Мене насторожує, які органи тепер заповнюють ВРП – з’їзд адвокатів, МВС… Видно «старі» хвороби держави дають про себе знати», - каже співрозмовник LB.ua. І додає, що з’їзд науковців був так би мовити «останнім бастіоном», де донедавна не було політичних впливів.
 • Декомпресія: мистецтво повернення з війни
  Олена Максименко

  Декомпресія: мистецтво повернення з війни

  Українські бійці опанували навички поводження зі зброєю, надання першої допомоги та безліч інших корисних умінь. А от майстерність повертатися до мирного життя як компетенцію професійного воїна ще належить освоїти. Програм, що мають полегшувати «больовий поріг» між фронтом і тилом, існує безліч, проте це все, здебільшого, поодинокі ініціативи.
 • Наши Судеты
  Виталий Портников

  Наши Судеты

  Украинцы не бросились защищать Крым так, как потом бросились защищать материк. Мы просто наблюдали, как насилуют нашу страну - и потому, что не было сил, и потому, что было невысказанное убеждение, что русские подавятся «сакральным» Крымом и отстанут от нас.
 • Все публикации