Политика

 • «Москіти» чи все-таки ракетний крейсер?
  Игорь Луценко

  «Москіти» чи все-таки ракетний крейсер?

  З 1990 року крейсер «Україна» досі не введений до складу ВМС ЗСУ та жодного разу не вийшов у море. Міністерству оборони України було визначено завдання вжити заходів із демілітаризації крейсера шляхом вилучення з нього озброєння і запасних частин. В минулі десятиліття Росія неодноразово намагалася придбати «Україну» цілком чи по частинах. Зокрема, у 2013 році пропонувала за нього 30 млн доларів.
 • Неомарксизм або подорож у безодню
  Александр Турчинов

  Неомарксизм або подорож у безодню

  Біблію не перепишеш, а в ній написано, що Бог створив лише чоловіка і жінку. Те, що ми називаємо моральним імперативом, по суті є Закон Божий. І ті, хто присвоюють собі право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний в Біблії Армагеддон.
 • Військово-Морські Сили: яким був, є та має бути український флот
  Павло Лакійчук

  Військово-Морські Сили: яким був, є та має бути український флот

  Без потужного флоту Україна не зможе захищати свої економічні інтереси. Саме тому посилення українського морського угрупування - прохід трьох суден з Одеси на Маріуполь, викликало таку нервово-радикальну реакцію у Росії, яка пішла на захоплення кораблів і екіпажу.
 • "Мы рады, что удалось выполнить задуманное". Нариман Джелялов о передаче помощи украинским морякам
  Вікторія Матола

  "Мы рады, что удалось выполнить задуманное". Нариман Джелялов о передаче помощи украинским морякам

  "Жертвовали не только крымские татары. В Крыму ко мне подходили люди, здоровались на украинском и передавали помощь морякам. Приходили переводы и с России". Нариман Джелялов рассказал LB.ua о поездке в Москву и передаче помощи украинским морякам.
 • Запоздалый разрыв
  Анна Стешенко

  Запоздалый разрыв

  Почти через пять лет с начала военной агрессии России Верховная Рада проголосовала за прекращение действия Договора о дружбе с Российской Федерацией. Что даст это решение Украине, кому из кандидатов в президенты будет на руку и какие последствия – читайте в материале LB.ua.
 • По Оруэллу: новая информационная кампания против Томоса
  Дмитрий Горевой

  По Оруэллу: новая информационная кампания против Томоса

  На днях в нескольких СМИ был опубликован якобы «проект» Устава новой церкви. В документе речь идет о структуре управления новой церковью, ее связях с Вселенским патриархатом, а также ее статусе в межцерковных отношениях - в частности, о том, что новая церковь получит статус митрополии, а не патриархата, как обсуждалось ранее.
 • "Україна – єдина, де громадськість є частиною судової реформи"
  Вікторія Матола
  "Не можна залишати осторонь питання дотримання особистих прав суддів, адже під час співбесіди обговорюються питання приватного життя. Таку прозорість потрібно обмежувати, тим більше, що співбесіда з кандидатами не дає повної картини. Вона зачіпає лише певні аспекти, висвітлює лише окремі частини з біографії кандидата". LB.ua поспілкувався з президентом Комісії…
 • Все публикации раздела