Политика

 • Россия завела 150 уголовных дел против украинских военных

  Россия завела 150 уголовных дел против украинских военных

  Под подозрением 108 человек.
 • "Конституцію з моменту прийняття ніхто не поважає", - суддя Конституційного Суду
  Вікторія Матола
  "У роботі Конституційного Суду важливо, яким буде його авторитет в суспільстві. Політики часто дозволяють собі зневажливі заяви щодо Конституційного Суду. В такій атмосфері працювати досить складно. Не можливо приймати рішення, коли суспільство настільки агресивно налаштоване до Конституційного Суду". Інтерв'ю з суддею Конституційного Суду Станіславом Шевчуком.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: Протидейдейна міна, СусПоПлаНаСа та Петро Олексійович Порохобот
  Юрко Космина
  Про анексію Малолуганська Малодонецьком, ТОП-3 найтупішого неймінгу тижня, особливості нового виду озброєнь, Раду колишніх та питання екзистенції Арсена Авакова — в традиційному сатиричному огляді найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Ресторан без бабушки
  Виталий Портников
  В эпоху украинской политической нации, украинский язык будет занимать все больше места в жизни одесситов – и в конце концов вытеснит русскоязычный говор и с жизни, и с улиц.
 • Конкурс до Верховного Суду: аутсайдери
  Вікторія Матола
  У Вищому адмінсуді нині оскаржуються деякі рішення Вищої кваліфкомісії суддів щодо проведення конкурсу. Найвищою судовою інстанцією для розгляду подібних скарг після ВАСУ є Верховний Суд. Тож цілком очевидно, що ні ВККС, ні Адміністрації президента не вигідно наживати ворогів у ВС, щоб не провалити реформу в цілому. А бити горшки з головою ВС Ярославом Романюком, який працюватиме на посаді, поки парламент не ухвалить зміни до процесуального законодавства і не запрацює новий склад суду, й поготів.
 • "Закритий, мало кому підзвітний": корупція в концерні "Укроборонпром"
  Тереза Лащук
  На вихідних суд обрав запобіжний захід директору «Львівського бронетанкового заводу» Роману Тимківу, якого НАБУ підозрює у розкраданні бюджетних коштів на суму 28 мільйонів гривень. Це далеко не перший випадок викриття корупційної схеми в концерні. LB.ua спробував зрозуміти, чому ж працівники "Укроборонпрому" стають фігурантами кримінальних справ.
 • Конституція Недоросії
  Юрко Космина
  Амбітні плани ватажка терористичної організації “ДНР” Олександра Захарченка щодо створення замість України “Малоросії” на базі ОРДЛО розбилися об заяву “ЛНР”, яка відмежувалася від цього “конституційного акту”. Але донецькі сепаратисти не здалися! В руки LB.ua потрапив проект конституції нового терористичного утворення, який визрів у надрах ДНР...
 • Олесь Довгий: “Генпрокурор предложил выход из сложившейся ситуации в том, чтобы я написал показания на Черновецкого”
  Соня Кошкина
  “Я ни разу не разговаривал и не просил Президента, как и он меня, ни о каких личных одолжениях. …Также я не говорил на тему Онищенко с Президентом”. Разговор Олеся Довгого с Соней Кошкиной.
 • Все публикации раздела