Политика

 • СБУ проводит обыски в Житомирском облсовете по делу о скрытой федерализации

  СБУ проводит обыски в Житомирском облсовете по делу о скрытой федерализации

  В перехваченных спецслужбой переговорах упоминалась Анжелика Лабунская.
 • П'ятнична п'ятірка: Шатун, Пустун і Бовтун
  Юрко Космина
  Найрізноматніші плани з дестабілізації — від Семена на Майдані й Криму в оренді до “Бояришніка” в пляшках “Пшеничної” — в сатиричному огляді найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Войцех Бальчун: «Я відчуваю себе як камікадзе»
  Андрій Яніцький, Соня Кошкина, Олександр Рудоманов
  "Що матиме більший вплив на українську економку: якомога довший захист інтересів трьох-чотирьох фірм, які бояться підвищення тарифів, чи падіння обсягу перевезень і руйнування всієї транспортної системи України?" Перше велике інтерв'ю голови правління "Укрзалізниці" Войцеха Бальчуна. 
 • Праві. Післямова
  Тереза Лащук
  За два дні до маршу Радикальна партія, БПП і НФ підписали декларацію про солідарність. У ній три фракції погодилися на єдність «заради перемоги», що фактично означає укріплення парламентської більшості та президентської влади. Не тільки над Радою. В офісі СКМ в цей момент певно відкоркували пляшку шампанського.
 • Доктрина Януковича
  Юрко Космина
  Щоразу, коли на арену московитського цирку випускають Віктора Федоровича Януковича, втомлених глядачів не полишає думка: ну чому саме Федорович? В чому для росіян полягає безальтернативність цієї підтоптаної зальотної прими ростовського театру самодіяльності?
 • "Україна має всі підстави не тільки вижити, а й перетворитися на регіонального лідера"
  Александр Турчинов
  "Хоча ніхто крім нас не зацікавлений в появі нового сильного гравця в Європі, маємо забезпечити зміцнення та розвиток української держави на основі повної мобілізації нашого головного ресурсу – людського потенціалу". Виступ Секретаря РНБО на зборах керівного складу ЗСУ. 
 • Юрій Бутусов: «Клітки на Майдані свідчать про великий переляк влади та погане розуміння ситуації в суспільстві»
  Соня Кошкина
  «Суспільство йде вперед, зростає, підіймається, а люди у владі залишаються тими, якими прийшли. Якщо людина, структура, суспільна чи політична організація не рухається вверх, вона завжди йде вниз - проміжного стану немає. Або вверх, або вниз». «Замість того, щоб будувати політичні партії, вони вибудовують піар-проекти, ведуть фейсбук-війни, залучають ботів, дискредитують блогерів, журналістів - підтримують справжні віртуальні війни». Розмова головного редактора «Цензор.net» з Сонею Кошкіною.
 • Оксана Сироїд: «Заздрю тій Україні, президентом якої стане Юрій Бойко. Тільки, боюся, нас з вами в тій Україні не буде»
  Соня Кошкина
  Про зустріч Садового, Саакашвілі та Гацько: «Часом, кава – це просто кава». Віце-спікер Ради говорить про позиції «Самопомочі», рейтинги Садового та вибори на Донбасі.
 • Все публикации раздела