Политика

 • Порошенко созвонился с госсекретарем США Тиллерсоном

  Порошенко созвонился с госсекретарем США Тиллерсоном

  Президент Украины выразил соболезнования в связи с гибелью американского наблюдателя.
 • Як Мартиненка на поруки брали
  Тереза Лащук
  21 квітня Солом’янський суд Києва розпочав розгляд клопотання НАБУ про обрання запобіжного заходу екс-нардепу Миколі Мартиненку. Йому інкримінують виведення 17,2 млн доларів з держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат". Наступного дня суддя Олександр Бобровник, який зовсім недавно відправив у СІЗО Романа Насірова,відпустив Мартиненка на поруки 21 члена партії «Народний фронт». Про деталі судового розгляду читайте у матеріалі LB.ua .
 • Володимир Гройсман: «Рівень довіри до всієї влади дуже низький»
  Соня Кошкина
  «…Думаю, з одного боку, це справедливо, а з іншого - такий стан речей треба змінювати. ...Дуалізм у владі треба прибирати. Уряд, Президент і парламент мають розмиті компетенції, які часом перетинаються. Нову систему однозначно треба створювати». Розмова з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: картате кімоно, ООН (б) та висячі сортири Київради
  Юрко Космина
  Про прощання українського дзюдо з донецьким вокзалом, кремлівську українізацію Криму, гігантські сортири-шпаківні, поневіряння жебрака Януковича та журнал “Вертухайська башта” — в традиційному сатиричному огляді подій тижня, що минає.
 • ОПАЧА, або як нам реформувати ООН
  Юрко Космина
  "Ми, народи, які зайняли місце першими, керуючись багаторічними традиціями профанації миротворчого процесу... несучи мир усім війнам та великий привіт правам людини, вирішили об'єднати свої зусилля з вашим мовчанням та створити ОПАЧА — Організацію Постійних Ахрєнєвших Членів-Агресорів..."
 • Анатолій Матвієнко: "Будь-який президент має бути цинічним"
  Вікторія Матола, Соня Кошкина
  "Я переконаний, що ми (Україна – ред.) без певного авторитаризму не виживемо. Я – демократ, але розумію, що демократичними методами ми не подолаємо цього хаосу в державі". Розмова з народним депутатом фракції БПП Анатолієм Матвієнком.
 • Зураб Аласания: «Возможностей воровать было много, и они до сих пор сохраняются»
  Соня Кошкина
  «А вот если не делать этого, то получаются такие скандалы, как с трансляцией Олимпиады (в Рио - С.К.)… Любая власть будет пытаться контролировать новости». Разговор новоназначенного главы Национальной общественной телекомпании Зураба Аласании с Соней Кошкиной.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: алко-травесті-стартапи, VNUCHKA та собачі яйця Януковича
  Юрко Космина
  Про собаче яйце Януковича, Велику Саакашвілівську Стіну, честь алкогольного мундиру луганських терористів, заячу революцію в Баришівці та московські тортури Івана Дорна — в традиційній сатиричній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Все публикации раздела