Политика

 • Керуючий справами парламенту: «Ремонт купола Ради не пов’язаний з заявами Савченко»
  Анна Стешенко
  Про підготовку Верховної Ради України до нової сесії, ремонт купола та плани щодо встановлення нової системи голосування в інтерв`ю LB.ua розповів заступник Керівника Апарату Верховної Ради України керуючий справами ВР Петро Боднар.
 • Справа Кернеса: пауза, чи фінал
  Тереза Лащук
  10 серпня Київський районний суд Полтави закрив справу проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса, яку розглядали три роки. Причиною закриття справи стала неявка прокурорів до суду. LB.ua нагадує читачам хто такий Кернес та у чому його звинувачувала Генеральна прокуратура.
 • "Конституційний суд не ділить владу на нинішню і попередню"
  Вікторія Матола
  "Жодне рішення КС за моєї каденції як голови суду не було політичним". "У політиків немає іншого шляху, крім забезпечення незалежності КС". "Значна частина суспільства не розуміє, що Конституція – це не інструкція, яку треба постійно переписувати". Інтерв'ю з головою КС Станіславом Шевчуком.
 • Сергій Горбатюк: «На жаль, закон для генпрокурора Луценка є другорядним і неважливим в порівнянні з його забаганками і примхами»
  Анна Стешенко
  "Дії керівництва Генпрокуратури, якщо дослідити їхні відповіді на скарги у окремих документах (їх можна продемонструвати), виглядають як дрібне шулерство... Я можу сказати, у яких справах приймаються незаконні рішення, які ведуть чи до закриття, чи до непритягнення винних осіб. Це справа Клименка... Справа за підозрою Лукаш... Далі, хто в нас там? Злочевський…
 • «Неизвестная Рада»: на ремонте
  Анна Стешенко
  В очередной статье из цикла «Неизвестная Рада» мы покажем и расскажем, как проходит процесс реконструкции купола парламента, какие работы ведутся в сессионном зале для подготовки Рады к началу новой сессии 4 сентября.
 • Андрей Крищенко: «Хранение наркотиков я бы декриминализовал»
  Соня Кошкина, Олег Базар
  «Вывел бы в административную плоскость. И четко прописал хранение с целью сбыта, объем и количество... То есть это именно декриминализаци, а не легализация». Разговор с начальником Главного управления Нацполиции в Киеве.
 • «Червень» (Андрій Гергерт): «Ми вільні. Бачимо ворога – вбиваємо»
  Соня Кошкина
  «Путін піднімає ставки у війні». «Чи зможе силова машина держави протистояти агресії більш жорсткій, більш масштабній – з залученням авіації, диверсійних груп, які можуть заходити, підривати залізничні мости, робити теракти серед мирного населення? Для мене це ще запитання». Інтерв'ю командира 8-го батальйону УДА «Арата» Соні Кошкіній.
 • Все публикации раздела