Политика

 • Раскрыта личность убийцы Вороненкова (обновлено)

  Раскрыта личность убийцы Вороненкова (обновлено)

  28-летний Павел Паршов находился в розыске.
 • НАБУ і НАЗК як нова поліцейська держава
  Игорь Луценко
  НАБУ і НАЗК – один із авангардів поліцейської держави в Україні, і вони вже працюють проти народу. Ледь не перший свій протокол НАЗК склала на екс-очільницю Одеської митниці Марушевську за нібито 500 гривень неправомірної вигоди. Натомість просту справу про незаконне збагачення нардепа Євгена Дейдея (купив протягом 2014-2015 років 6 елітних автомобілів, при дуже скромній зарплаті) НАБУ ховає уже півроку і не передає в суд.
 • Артур Герасимов: «Страна идет в правильном направлении, говорю вам откровенно»
  Соня Кошкина
  «Выгодны ли нам эти выборы? Нет. …И вы прекрасно знаете почему! Любые выборы – это неопределенность за определенной чертой». Разговор постоянного представителя Президента в парламенте с Соней Кошкиной.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: ярмо Рабіновича, помста Чорновол та фото в інвалідному Криму
  Юрко Космина
  Про антисемітську революцію Савченко, кінець прибиральної мафії, саркофаг над львівським сміттям, кілерів із Большого театру та допит Самойлової по скайпу — у традиційній сатиричній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Показательная казнь или жертва ЦРУ: факты о смерти Вороненкова
  LB.ua
  "Это не наша тема, что нам комментировать", - сказал после убийства Вороненкова пресс-секретарь Путина Владимир Песков. Мысли российских политиков сводятся к тому, что в Киеве - разгул преступности и терроризма, а некоторые считают, что убийство экс-депутата Госдумы - урок для тех, кто захочет предать Родину. LB.ua собрал всю имеющуюся на сегодня информацию по убийству Вороненкова.
 • Аудитори НАБУ: все тільки починається?
  Тереза Лащук
  Цього тижня Верховна Рада втретє провалила голосування по аудитору НАБУ. Хоча здійснювати перевірку мають троє осіб (кандидат від президента, Верховної ради і Кабміну), саме заповнення квоти парламенту спровокувало скандал, ставши полем битви між коаліцією, яка ратувала за британця Найджела Брауна, і професійними «антикорупціонерами», що підтримували американця Роберта Сторча.
 • Про квоти, меми та мобілізацію
  Юрко Космина
  Ухвалення в першому читанні законопроекту про мовні квоти на українському телебаченні знову надовго заповнило інформаційний простір страшилками про мільйони громадян, яких хижі націоналісти позбавляють законного права вважати, що вони й досі живуть у Савєцкам Саюзє. Не будемо розвінчувати жахів широких верств суспільства: так, шановні, ви не повірите, але СРСР справді скінчився. Більше того, тепер в українському етері має нарешті скінчитися й Росія — і альтернатив цьому не існує.
 • ​Холодницький: «Терпіть, все буде добре, ми просто робимо свою роботу»
  Соня Кошкина
  «Намагаєшся щось зробити, а тебе ще й, чомусь, звинувачують. Найбільше це впливає на моїх підлеглих - людям таке обливання брудом просто не зрозуміле». Продовження розмови голови САП з Сонею Кошкіною.
 • Все публикации раздела