Скоординовані зусилля держави, бізнесу та професійних спільнот є ключовою умовою для перетворення української книжкової галузі на довгостроковий успіх.
Зміни в ролі медичної сестри загальної практики є не просто адміністративним рішенням – це фундаментальна трансформація, яка відкриває нову сторінку в історії українського медсестринства…
Якщо ми хочемо економічного зростання, відновлення довіри інвесторів і повернення біженців — стабільність цін, зокрема і макроекономічна стабільність загалом, мають залишатися пріоритетом…
Ми маємо вже зараз усвідомити, що це наша спільна війна, в якій ми разом встоїмо та переможемо, або Європу чекає не просто нова війна, а новий світовий порядок.
Військова агресія РФ проти України — лише перший етап масштабного задуму, спрямованого на ревізію кордонів, зміну політичного ландшафту регіону і відновлення гегемонії Росії.
Поглиблення партнерства та інтеграція України у глобальний каркас європейської безпеки та Північноатлантичного Альянсу здатні зміцнити всю західну структуру безпеки.
Завдяки діалогу з європейськими партнерами та стратегічному баченню розвитку галузі ми закладаємо основу для енергетичного майбутнього та нової ролі України в європейській енергосистемі…
Так, знову про еВідновлення. І про мільйони євро, які не дійшли до реальних внутрішніх біженців. Бо все, про що ми лише здогадувались, тепер знаходить підтвердження.
Щоб кожен пацієнт почувався не «менш цінним» громадянином, якого хочуть вилікувати і підтримати, ми маємо зробити гідне меню в державній лікарні стандартом.
Мінімізація валютного ризику сприяє залученню іноземних інвестицій в реальний сектор економіки, що є необхідною умовою відновлення економіки після війни.
Якщо харчування і тренування не дають результатів необхідно перевірити алергічний фактор. Рішення може бути значно глибшим, ніж просто перерахунок калорій.
В сучасному світі університет нагадує технологічний стартап, в якого сильна команда здатна мислити масштабно, залучати потужні ресурси й створювати продукт, якого потребує ринок.
Доступ до української освіти збереже ідентичність та відчуття належності до своєї країни, створить механізми, які дадуть змогу не втратити цей людський капітал для майбутнього країни…
Історія про жінок, які сьогодні не лише тримають тил, виховують дітей і волонтерять, але й ведуть країну до стійкого відновлення та енергетичної незалежності.
Дозволю собі прокоментувати зміст публікації пані Вікторії Малиш «Що не так з НМТ і чому», спираючись на власний життєвий, професійний і науково-викладацький досвід.