Спорт

 • ФК “Барселона” Маріуполь, або Справжній український інтерес у каталонському референдумі
  Юрко Космина
  Перейматися долею постреферендумних Іспанії та Каталонії, принагідно оцінюючи наслідки плебісциту для України, вітчизняні експерти не припиняють уже другий тиждень. Але чомусь досі ніхто не наважився спитати себе, які наслідки втеча Барселони від Мадриду матиме для українського професійного футболу.
 • Что из себя представляет крымский спорт
  Олег Щербаков
  Крымчанка Анна Ризатдинова – прима украинской художественной гимнастики. Сейчас она тренируется в Киеве. В Рио Анна выиграла бронзовую медаль. Ризатдинова не раз публично заявляла, что считает Крым Украиной. Осталась в Украине и выступила в Рио и еще одна гимнастка – Александра Гридасова.
 • Что происходит в крымском футболе
  Олег Щербаков
  За три года аннексии крымский футбол побывал в России и вышел из нее, а теперь стремится к самостоятельности.
 • Зрада та Олімпіада
  Юрко Космина
  Українські атлети бачать російських спортсменів і спілкуються з ними значно частіше, ніж вмикають новини про війну на Донбасі, і тому не дивуйтеся, що, отримавши від московських пропагандистів питання “в лоба”, вони співчувають і підтримують тих, із ким їм іще неодноразово тусити на змаганнях.
 • Я не хочу, щоби збірна України грала, як Ісландія
  Юрко Космина
  Звісно, збірну України є за що критикувати, але аргументувати цю критику грою Ісландії та кричати, що наша команда зобов’язана була зіграти не гірше, – це вже явне пересмикування, далеке не лише від футболу, але й від елементарної логіки.
 • «Стєпєнь уваженія» та заслужені люди
  Юрко Космина
  Коли вся Україна на різні голоси говорить лише про одне – якими ж зрадниками, інвалідами, алкашами та «лінивими мільйонерами» раптом під час Євро-2016 стала національна збірна з футболу – важко не піддатися загальному тренду й не копнути «зажратих звйозд» у спину й трохи нижче. Але спробуємо.
 • Гібридний футбол
  Юрко Космина
  Рідко коли поразка збірної Росії приносить стільки задоволення, як на нинішньому Чемпіонаті Європи. І єдине, що може це задоволення зіпсувати – футбольні телетрансляції від каналів Ріната Ахметова.
 • Все публикации раздела