Общество

 • Батько має право?
  ​Макс Левин

  Батько має право?

  У Верховній Раді перебуває на розгляді три законопроекти, які стосуються захисту прав дітей. Проти урядового законопроекту 8296 активно виступають батьки, активісти ГО “Батько має право”. Вони вважають, що ухвалення цього законопроекту ще більше обмежить права батьків, які проживають окремо від дитини.
 • Медреформа. Інструкція до використання-2
  Виктория Герасимчук
  Громадяни перевершили всі сподівання МОЗу - очікувалося, що протягом перших трьох місяців підпишуть декларацію з лікарями максимум 2 мільйони українців, натомість зараз підписаних декларацій вже 9 мільйонів. Пацієнти сповнені сподівань та побоювань, що ці сподівання виявляться марними. На що вони можуть розраховувати - у тексті LB.ua.
 • Чи повинні забудовники платити за інфраструктуру
  Диана Буцко
  У Києві переповнені школи та садочки - один за одним виростають нові мікрорайони без навчальних закладів та лікарень. Будівництвом соціальної інфраструктури має опікуватися місяцева влада. Частину коштів на це дають забудовники, що сплачуюють пайову участь. Однак її пропонують скасувати - відповідний законопроект уже зареєстрований у Раді.
 • Кровеносная реформа
  Елена Струк
  Кадровых доноров в Украине не хватает. При этом компоненты крови используются неэффективно и нормальный контроль над их качеством не обеспечивается. Попытки реформировать службу крови предпринимались не единожды. Очередную попытку сейчас осуществляет Минздрав. Какие изменения ждут службу крови в Украине, и дождётся ли она их - в материале LB.ua.
 • Дурная наследственность
  Семен Глузман
  Всё понимаю и всё принимаю. Их страна. Опять их страна. Но всё чаще задаю себе вопрос: найдется ли в украинской несоветской школе мальчик, пытающийся написать свой текст об искреннем и ложном патриотизме? Где узнику Олегу Сенцову будет противопоставлен депутат Алексей Гончаренко?
 • "Сьогодні школа добре вчить імітації"
  Виктория Герасимчук
  Якими будуть наступні покоління українців? Якими навичками вони мають володіти, аби бути успішними у майбутньому? Чи навчаться вони тому, чого не вміємо ми - довірі, терпінню, повазі один до одного? Про все це - в інтерв'ю з магістром соціології Вікторією Бриндзою.
 • "Минимум 13 человек умерли в Симферопольском СИЗО за год"
  Марія Томак
  Бывший узник ФСБ Кабир Мохаммад в интервью LB.ua рассказал в своей удачной попытке сбежать из Крыма, а также о том, что собой сегодня представляет симферопольское СИЗО, о смертях в изоляторе и издевательствах над украинскими политзаключенными.
 • Дозволений хоумскулінг: досвід країн світу
  Тетяна Коршун, Анна Клець
  Підтвердженням академічних успіхів дитини в Австралії може бути відеозапис із занять спортом чи музикою, щоденники спостережень за природними явищами, проекти, хенд-мейд вироби, навіть скріншоти із комп’ютерних ігор, якщо учень аргументує їх зв’язок із навчальною програмою.
 • Все публикации раздела