Общество

 • Можно ли родить бесплатно
  Виктория Герасимчук

  Можно ли родить бесплатно

  Можно ли родить ребёнка в государственном медицинском учреждении, не заплатив за это денег? Журналистка LB.ua поменяла профессию на декрет и лично проверила, реально ли это - родить ребёнка бесплатно.
 • Отвечаю самому себе
  Семен Глузман
  Я устал. Смертельно устал всю свою сознательную жизнь говорить опасную правду. Моим согражданам угрожает не Мировой Банк. Не он создал систему тотальной коррупции в моей стране. Не он создал в Украине фактически легализованную, сросшуюся с властью наркомафию. Мы сами сделали все это, приведя к власти худших из нас. И мы, большинство, продолжаем спокойно жить. Как жители Помпеи перед извержением вулкана.
 • Після Іловайська. Три роки потому
  Маркіян Лисейко
  Чому добровольці йшли воювати? Як виходили з оточення? Як проходили реабілітацію після поранення? Кожен, хто вийшов з Іловайського котла, має свою історію, яку наразі вони розповіли LB.ua.
 • «Залишається віддати тільки себе». Як акторка стала зв’язківцем ЗСУ
  Оксана Якушко
  «Я не супер бойова одиниця, не навідник чи мінометник. Снайпером бути також ніколи не хотіла – не можу сказати, що вбивати було моєю мрією з дитинства. Йшла в армію, щоб радше допомагати, бо кожна людина може на фронті знайти власну нішу». Розповідь про колишню акторку Аллу Бовт, що проміняла сцену на фронтові реалії.
 • Журналистка «Новой газеты» Елена Костюченко: «Ты не можешь использовать свободу, если твоя страна считает тебя ничтожеством»
  Мария Педоренко
  «Я рада, что я лесбиянка. Это отбивает жалкое стремление всем нравиться. Что бы ты ни сделала, сколько бы ты ни работала, все равно всегда будут люди, которые считают, что ты должна гореть заживо». Интервью российской журналистки о чеченской кампании против геев и ситуации с правами ЛГБТ в России.
 • О дискуссии, которой нет
  Семен Глузман
  Уставшие от своих безнравственных президентов и депутатов, от засилья хамства и стяжательства в системе здравоохранения, сотни тысяч моих сограждан внезапно уверовали в новое чудо в исполнении госпожи Супрун. Но эксперты, серьезные эксперты уже сегодня понимают: эта «реформа» закончится трагедией и отчаянием.
 • Павло Ковтонюк: «Лікарі конкуруватимуть за кожного пацієнта»
  Соня Кошкина
  «Дохід кожного медзакладу і кожного лікаря буде залежати від кількості пацієнтів, які до нього приходять. …З часом в нас почне будуватися та європейська практика, коли в кожної люди є свій довірений лікар, якому можна подзвонити, якого вона знає на ім’я». Розмова заступника голови МОЗ з Сонею Кошкіною.
 • Уляна Супрун: «Первинна ланка медпослуг буде безкоштовною»
  Маргарита Тулуп, Соня Кошкина
  «В Україні не закриваються лікарні. Лікарі в селах не зникнуть. Система охорони здоров'я буде мінятися. Так, це не станеться ні за день, ні за тиждень, ні за рік. Але зміни на первинній ланці будуть помітні вже від липня». Голова МОЗ докладно розповідає про те, як зміниться українська медицина. 
 • Все публикации раздела