Культура

 • Пожежа в Нотр-Дам: Подзвін по спадщині
  Катерина Липа

  Пожежа в Нотр-Дам: Подзвін по спадщині

  Париж, Франція і увесь цивілізований світ завмерли, спостерігаючи, як палає одна з найславетніших світових пам’яток архітектури, один із найвиразніших символів французької культури та й цілої країни. Пожежа у Нотр-Дам спонукає замислитися над багатьма речами.
 • В прохолодній тіні Едіпа: 5 книжок про хворобливі стосунки з батьком
  Ганна Улюра
  Розповіді-реванші, які дорослі діти адресують батькові, своєму колишньому ідеалу, що не виправдав їхніх очікувань, множаться щороку. Тільки є така прикра літературна правда: розповідаючи сумні історії батьків, діти завжди пишуть власні, і тільки їх. 
 • Внутрішній портрет Юрія Єгорова
  Анна Філіпова

  Внутрішній портрет Юрія Єгорова

  В рамках інформаційного партнерства з сьомим Мистецтвознавчим конкурсом, темою якого цьогоріч став "Портрет художника", LB.ua продовжує публікувати статті фіналістів конкурсу. До вашої уваги – текст Анни Філіпової про одеського художника Юрія Єгорова.
 • Українська нова хвиля, шоста
  Володимир Войтенко

  Українська нова хвиля, шоста

  Шоста «Українська нова хвиля» є збіркою найкращого українського короткометражного кіна 2018 року. Всі тут представлені автори – молоді амбітні творці, які задають нові тренди в українському сучасному кіні та змінюють його сприйняття у світі. 
 • "Вулкан": постапокалипсис в сердце
  Сергей Ксаверов

  "Вулкан": постапокалипсис в сердце

  В прокат вышел первый игровой фильм Романа Бондарчука “Вулкан” – своеобразное хокку про причудливую украинскую степь, где теряет, а затем находит себя герой.
 • Все публикации раздела