LB.ua - дорослий погляд на світ

Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами. Вже понад 12 років ми є для вас надійним та перевіреним джерелом інформації. Відповідальність перед вами - наш головний пріоритет.

Світ постійно змінюється, і ми прагнемо давати вам більше. Більше якісних новин, більше глибоких текстів від цікавих авторів України та зарубіжжя, більше нових тем та спецпроєктів. Запрошуємо вас стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів LB.ua - тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто має дорослий погляд на світ.

Дізнатися більше про благодійну допомогу LB.ua

Благодійна допомога - це добровільна, безоплатна передача грошових коштів на користь проекту LB.UA. Сайт LB.UA належить ТОВ «Горшенін консалтинг». Здійснення благодійної допомоги не дає особі, яка надала таку допомогу, прав на отримання і не накладає на ТОВ «Горшенін консалтинг» зобов'язань про передання будь-яких товарів, надання будь-яких прав, надання будь-яких послуг.

Фізична або юридична особа, яка здійснює благодійну допомогу на проект LB.UA, дає свою згоду на її перерозподіл або використання в інших проектах у випадку, якщо проект буде закритий або не актуальний в силу причин, що не залежать від редакції.