Народна депутатка Марʼяна Безугла написала заяву про складання повноважень заступника комітету з питань оборони.
В свою чергу, у заяві вона просить обрати її членом Комітету з питань зовнішньої політики.
-
5 січня оборонний комітет вирішив усунути Безуглу з посади заступниці його голови. Безугла назвала це репресіями і сказала, що "зроблено все було максимально підступно". Регламентний комітет рекомендував депутатам визначити щодо усунення Безуглої шляхом голосування в залі.
-
10 січня спікер парламенту Руслан Стефанчук відмовився вносити до порядку денного це питання. Депутати навіть блокували трибуну з вимогою розглянути її відкликання, але результату це не дало – Стефанчук закрив засідання.
-
Наступного дня після цього Безугла оголосила, що написала заяву на вихід із фракції та партії.
-
16 січня Стефанчук знову відмовився вносити до порядку денного зняття Безуглої.
-
У лютому Безугла вийшла з партії "Слуга народу". Водночас у Верховній Раді не вистачило голосів для винесення в залу постанови про відкликання Безуглої з посади заступниці голови комітету національної безпеки і оборони. Голосів забракло, попри домовленості на погоджувальній раді.
-
15 липня Безуглу зняли з посади голови підкомітету Ради з нацбезпеки. При цьому вона залишається заступницею голови Комітету.
-
17 липня вона з другої спроби вийшла з фракції "Слуга Народу".
-
22 липня Оборонний комітет Ради підтримав звільнення Безуглої з посади заступниці голови та її виключення зі складу. Однак, згідно з законодавством, рішення про це має ухвалювати парламент.
- 4 вересня Рада не змогла відкликати Безуглу з посади заступниці оборонного комітету – не вистачило голосів.
Що не так із заявами Мар'яни Безуглої – читайте в матеріалі "Данінг, Крюгер і план замислу" на LB.ua. .