>

"Челсі" декласував "Динамо" на "Стемфорд Брідж" (оновлено)

Кияни поступилися в Лондоні.

На "Стемфорд Брідж" в Лондоні пройшла перша зустріч стадії 1/8 фіналу Ліги Європи, в якій "Челсі" приймав київське "Динамо".

Господарі, щ грали з не найсильнішим складом, здобули велику перемогу 3:0.

У першому таймі, незважаючи на єдиний гол Педро на 17-й хвилині, футболісти "Челсі" повністю домінували на полі.

Той же Педро мав всі шанси оформити до перерви хет-трік. Партнер іспанця по лінії півзахисту Рос Барклі також мав 100-відсотковий гольовий момент, але у всіх цих епізодах гостей виручав голкіпер Денис Бойко.

"Динамо" в першому таймі практично нічого не створило - жодного удару в площину воріт і взагалі жодного удару по воротах. Абсолютно розчинився на футбольному полі лідер команди Віктор Циганков.

У другій половині зустрічі мало що змінилося.

"Динамо" так і закінчило матч без єдиного удару в площину воріт.

У свою чергу, підопічні Мауріціо Сарри, після реалізованого Вілліаном на 65-й хвилині стандарту (2:0), здобули комфортну перевагу і стали діяти надмірно авантюрно, чим зуміли скористатися динамівці.

А на останній хвилині основного часу, Каллум Хадсон-Одоі, який вийшов на заміну своїм точним ударом, очевидно, "поховав" шанси українського клубу на вихід в чвертьфінал турніру.

Через тиждень на НСК "Олімпійський" відбудеться матч-відповідь.