>

Матч Ліги чемпіонів ПСЖ - "Манчестер Юнайтед" затьмарив учорашній тріумф "Аякса" (оновлено)

Визначилися ще два претенденти на вакантний трон переможця Ліги чемпіонів.

Манчестер Юнайтед

У Парижі і Порту пройшли ще два поєдинки у стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

У столиці Франції "Парі Сен-Жермен" приймав клуб "Манчестер Юнайтед". Перший матч, нагадаємо, завершився перемогою парижан 2:0.

Незважаючи на значну територіальну й ігрову перевагу господарів у першому таймі, на перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь гостей. На дубль Ромелу Лукаку (2-га і 30-та хвилини) парижани відповіли точним ударом Хуана Берната (13).

Інтрига двораундового протистояння провисіла над "Парк-де-Пренс" весь другий тайм. А розв'язка затьмарила інтригу.

На 90-й хвилині після удару захисника МЮ Діегу Далота м'яч потрапив у руку гравцеві ПСЖ Преснеля Кімпембе і арбітр Дамір Скоміна, після консультацій з відеоасистентом, вказав на 11-метрову позначку.

Пенальті чітко реалізував Маркус Решфорд - 3:1 на користь манкуніанців, які проходять у чвертьфінал.

У паралельному матчі "Порту" в основний час здобув перемогу над "Ромою" 2:1, що дзеркально відображало результат першого матчу в Римі.

Було призначено додатковий час, в якому вирішальне "слово" знову було за VAR.

На 117-й хвилині турецький рефері Джюнейт Чакир призначив пенальті у ворота римської команди і Алекс Теллес виводить "Порту" в 1/4 фіналу ЛЧ (3:1).