>

"Манчестер Юнайтед" встановив рекорд Ліги чемпіонів

Уле Гуннару Сольск'яеру стало тісно на внутрішній арені - і його команда вийшла на міжнародний рівень рекордів.

Манчестер Юнайтед

Напередодні в матчі-відповіді стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Парі Сен-Жермен" приймав "Манчестер Юнайтед".

Зустріч завершилася мегасенсацією - перемогою манкуніанців 3:1.

З урахуванням першого матчу в Манчестері, в якому перемогу здобули також гості, на той момент це ПСЖ (2:0), у чвертьфінал вийшов британський клуб.

При цьому підопічні Уле Гуннара Сольск'яера встановили нове досягнення ЛЧ. До "МанЮнайтед" жоден клуб, який брав участь в плей-оф цього турніру, не проходив у наступну стадію, якщо програвав перший домашній матч з розривом у 2 м'ячі.

"Червоні дияволи" стали першим таким клубом.

Нагадаємо, рік тому в ще складнішій ситуації опинився "Ювентус", який на стадії чвертьфіналу програв перший домашній матч "Реалу" 0:3.

При цьому в другому поєдинку в Мадриді туринці ледь не створили сенсацію, виграючи до закінчення основного часу 3:0.

Однак реалізація на 90 + 7 хвилині Криштіану Роналду спірного пенальті не дозволила "Старій сеньйорі" вийти в півфінал ЛЧ.