>

Гравець "Баварії" забив автогол вже на 14-й секунді матчу Бундесліги

"Відзначився" Леон Горецька.

Арбитр встречи Бибиана Стейнхаус держала поединок под контролем

В рамках 22-го туру Бундесліги в Аугсбурзі однойменний клуб приймав чемпіона Німеччини - мюнхенську "Баварію".

30 660 глядачів, які прийшли на "WWK-Арена", стали свідками рекорду Бундесліги - гравець гостей Леон Горецька відзначився автоголом вже на 14-й секунді поєдинку.

Додамо, такий вдалий дебют надав імпульсу грі аутсайдера чемпіонату Німеччини. Після пропущеного голу на 17-й хвилині (Кінгслі Коман, 1:1), футболісти "Аугсбурга" протягом першого тайму знову вийшли вперед 2:1. І лише забитий Команом на 45+3 хвилині другий м'яч (2:2) дещо надломив Fuggerstädter.

На початку другої половини зустрічі Давид Алаба вперше вивів мюнхенців вперед 2:3, і з таким рахунком матч і завершився.

Настільки ранній початок чергового туру Бундесліги був спричинений майбутньою участю "Баварії" в Лізі чемпіонів. Нагадаємо, вже найближчого вівторка підопічні Ніко Ковача грають в Ліверпулі в першому матчі 1/8 фіналу.