>

"Динамо-Брест" Мілевського і "Шахтар" Вернидуба влаштували трилер у півфіналі Кубка Білорусі

Команди разом забили 6 голів.

У рамках матчу-відповіді півфіналу Кубка Білорусі Солігорськ «Шахтар», який очолює українець Юрій Вернидуб, на домашній арені обіграв «українське» Брестське «Динамо», за яке виступають троє його земляків – Євген Хачеріді, Олександр Нойок та Артем Мілевський – 4:2.

Зазначимо, з цього тріо в грі взяв участь лише один Мілевський.

Матч відбувався за дивним сценарієм.

До 38-й хвилині здавалося, що інтрига померла остаточно – гості забили 2 голи, що з урахуванням результату першого матчу, у якому виграло «Динамо» 2:0, робило майже неможливим завдання «Шахтаря» з виходу у фінал.

Проте в другій половині зустрічі підопічним Вернидуба вдався камбек, забивши за 16 хвилин 4 голи.

В останні «ті ж» 16 хвилин «Шахтарю» необхідно було лише раз відзначитися у воротах «Динамо», але «біло-блакитні» вистояли й тепер 24 травня зустрінуться у фінальному матчі з БАТЕ.