>

"Парі Сен-Жермен" офіційно визнали чемпіоном Франції-2019/20, - ЗМІ

Ліга 1 завершена достроково.

ПСЖ

Через два дні після заяви прем'єр-міністра Франції Едуара Філіпа про скасування всіх спортивних змагань до осені, Рада директорів Професійної футбольної ліги прийняла рішення припинити професійні чемпіонати в Лізі 1 та Лізі 2, і зафіксувати місця в турнірних таблицях, повідомляє L'Equpe.

Отже, "Парі Сен-Жермен" визнали чемпіоном Франції. Це дев'ятий титул для паризького суперклубу. За цим показником він наздогнав "Марсель" і тепер поступається тільки "Сент-Етьєну", який вигравав чемпіонат 10 разів.

У груповому турнірі Ліги Чемпіонів-2020/21 Францію, крім ПСЖ, представить "Марсель". У кваліфікації ЛЧ виступить "Ренн", який у турнірній таблиці лише на 1 очко випередив "Лілль".

В основному турнірі Ліги Європи стартують "Лілль" і "Реймс", у відбірковому раунді ЛЄ – "Ніцца".

Додамо, що "Ліон", який був сьомим, залишиться без єврокубків уперше з 1997 року. "Реймсу" і "Ніцці" він поступився всього одним очком.

Покинуть елітний дивізіон "Тулуза" і "Ам'єн", місця яких займуть "Ланс" і "Лор'ян", що зайняли перше і друге місця в Лізі 2.

Нагадаємо, чемпіонати Англії, Іспанії, Німеччини та Італії поки поставили на паузу.