Близько 200 активістів зібралися під будівлею Служби безпеки України в Києві з вимогою розслідувати вбивство Катерини Гандзюк.
Як повідомляє кореспондент LB.ua, учасники акції написали на дорозі біля будівлі СБУ "Мангер, Гордєєв, Рищук. Баканов, хто повинен зателефонувати за цих чортів?", запалили фаєри.
Активісти вимагають від виконувача обов'язків голови СБУ Івана Баканова продовжити розслідування справи Гандзюк і покарати винних.
Нагадаємо, напередодні вночі на стіні Херсонської міськради з'явився напис "Вбивці Каті Гандзюк будуть покарані". Поліція розцінила акцію до річниці нападу на Гандзюк в Херсоні як хуліганство.
31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радника херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку і облили сірчаною кислотою. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні.
Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін. Пізніше журналісти Оксана Денисова та Тетяна Ніколаєнко у своєму telegram-каналі оприлюднили ім'я ймовірного посередника між замовником і організатором вбивства Гандзюк. За інформацією журналістів, цим посередником виявився помічник народного депутата Паламарчука Павловський, який передавав гроші "за роботу" підозрюваному в організації вбивства Торбіну. 6 листопада 2018 року Паламарчук повідомив, що звільнив свого помічника, щоб уникнути тиску на слідство.
7 травня 2019 року ГПУ затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо п'яти осіб, обвинувачених у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть Гандзюк. Через місяць Покровський районний суд Дніпропетровської області затвердив угоду зі слідством п'ятьох обвинувачених і призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі - терміном від 4 до 6 з половиною років.
24 липня Генпрокуратура зупинила досудове розслідування щодо підозрюваних в організації нападу на Катерину Гандзюк - Владислава Мангера і Олексія Левіна - у зв'язку з тим, що Левін переховується за кордоном, і щодо нього неможливо провести слідчі дії.