Внаслідок атаки по шахті ДТЕК загинув гірник, троє поранені (оновлено)

Дістали всіх гірників, які застрягли через знеструмлення. 

Внаслідок атаки по шахті ДТЕК загинув гірник, троє поранені (оновлено)
Ілюстративне фото
Фото: Сергей Нужненко

Російська армія атакувала шахту ДТЕК, внаслідок чого загинув один працівник, а ще троє були поранені. У момент удару під землею перебували 146 гірників.

Як повідомили в ДТЕК, унаслідок атаки були пошкоджені споруди і відбулося знеструмлення. Станом на 14:30 всіх підняли на поверхню, розповів нардеп Михайло Волинець. 

“Чергова терористична атака ворога на українську енергетику. Ворог вбив нашого колегу. Ще трьох було поранено”, – йдеться у повідомленні ДТЕК. 

Сьогодні нардеп Михайло Волинець повідомив, що внаслідок знеструмлення під землею “застрягли” понад 140 гірників на шахті Добропільської громади. Це Донецька область. 


Реклама
Реклама