>

Матч плей-оф за право грати в УПЛ "Волинь" - "Карпати" перервала масова бійка команд і поява на полі ультрас

У підсумку матч так і не дограли.

Матч плей-оф за право грати в наступному сезоні Української Прем'єр-ліги між "Волинню" і "Карпатами" (1:3) було перервано наприкінці зустрічі через хуліганські дії вболівальників, які в такий спосіб відреагували на масову бійку команд.

Події відбулися вже в компенсований час, коли третій гол львів'ян у матчі забив Денис Мірошниченко.

Відзначимо, що незадовго до цього епізоду рефері Максим Козиряцький уперше зупинив гру, коли фани "Карпат" запалили фаєри, відзначаючи ймовірну перемогу львів'ян.

У доданий час між гравцями почалася бійка в центрі поля. У конфлікт вирішили втрутитися місцеві ультрас, які вибігли на поле. Один із них навіть запустив в арбітра пластиковим кріслом. У підсумку рефері та його помічники змушені були гру перервати і терміново ретируватися.

Додамо, що в конфліктному епізоді взяв участь головний тренер "Волині" Андрій Тлумак, який після зупинки гри спочатку намагався схопити арбітра Козиряцького, а потім його штовхнув.

Нагадаємо, перший матч цих команд у Львові закінчився безрезультативною нічиєю.