Більшість українців – 57% – вважає, що основною причиною відсутності електроенергії є російські обстріли, від яких неможливо повністю захиститися.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.
Водночас 29% покладають відповідальність насамперед на українську владу, яка, на їхню думку, неналежно підготувалася, ще 8% вважають, що основною причиною є недостатня підтримка від західних партнерів.
Читайте такожСвітла буде більше, але це не точно. Уряд обіцяє зменшити тривалість знеструмлень для населення
Росія постійно атакує енергетичні об'єкти України. Раніше повідомлялося, що на відновлення знадобиться не декілька днів, а тижні.









