У Славутичі відновлюється електропостачання

В місті починають підключення обʼєктів.

У Славутичі відновлюється електропостачання
Ілюстративне фото
Фото: ДТЕК

У Славутичі Київської області відновлюється електропостачання. 

Про це повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник.

“Починаємо підключення обʼєктів. Незабаром світло повернеться у кожну домівку, а разом із ним – відчуття безпеки та звичного ритму життя”, - запевнив Калашник.

Реклама

Він закликав жителів цінувати титанічну роботу енергетиків, заощадливо користуватися електроенергією, не включати одночасно всі прибори та не перевантажувати електромережу.

Крім того, начальник ОВА подякував рятувальникам ДСНС та поліції, а також місцевій владі та волонтерам.

Реклама
Реклама