За минулу добу 1400 російських окупантів були знищені оборонцями України. Втрати у техніці та артилерійських системах - у новині.
Згідно з інформацією Генштабу, ворога атакував позиції українських військ 149 разів. Найбільше штурмів було на Покровському та Лиманському напрямку.
Росіяни запустили в повітряний простір України 145 ударних безпілотників. 85 із них було збито силами ППО.
У Миколаєві "шахеди" пошкодили дев'ять багатоквартирних будинків, гаражі та адміністративну будівлю. Поранено 10 осіб, двоє перебувають у лікарні. У Києві нічна дронова атака призвела до травмування чотирьох осіб.
На Харківщині через обстріли постраждали троє людей. Чотири людини загинули за добу у Донецькій області.
Військова служба правопорядку ЗСУ розслідує скандальну мобілізацію колишнього керівника Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого судять у корупційній справі. Експосадовця зобов'язали носити електронний браслет.
Президент США Дональд Трамп підписав указ щодо спрощення процедури експорту зброї американського виробництва. Попри активну фазу торговельної війни з Китаєм, республіканець стверджує, що вважає китайського лідера Сі Цзінпіня "другом" і готовий з ним зустрітися.
Німецька коаліційна угода, підписана між партіями СДП та ХДС/ХСС, містить підтримку руху України до вступу в НАТО.
Міжнародний олімпійський комітет затвердив програму Літніх Ігор 2028 року в Лос-Анджелесі, на яких вперше в історії кількість атлетів-жінок перевищить чоловіків.
Найповніша картина сьогоднішнього дня обов’язково буде на нашому сайті.
Тримаймося і наближаємо Перемогу!








