>

Українець Підручний став чемпіоном світу з біатлону (оновлено)

Підручний здобув Україні першу в історії золоту медаль у цьому виді спорту в чоловіків.

Український біатлоніст Дмитро Підручний виграв золоту медаль у перегонах переслідування на Чемпіонаті світу в шведському Естерсунді.

Він подолав 12,5 кілометра за 31 хвилину 54,1 секунди з двома промахами. Другим став норвежець Йоханнес Бе (+8,3, п'ять промахів), а замкнув трійку лідерів француз Кентен Фійон-Має (+17,7, три промахи).

27-річний Підручний став першим українським біатлоністом-чоловіком, який виграв чемпіонат світу.

Напередодні в спринті йому не вистачило 0,3 секунди для того, щоб завоювати бронзову медаль. Стартувавши в перегонах переслідування з четвертого місця з відставанням 17 секунд від лідера Д.Підручний, незважаючи на два промахи на першій стрільбі, три наступні рубежі пройшов без помилок і зміг випередити суперників.

Оновлення. Варто додати, що до останнього вогневого рубежу беззаперечним лідером перегонів був Йоханнес Бо, випереджав п'ятірку переслідувачів, у якій був і українець, на одну хвилину.

Однак норвежець не впорався з нервами і допустив 3 промахи, у той час як Підручний був єдиний з п'ятірки переслідувачів, що не допустив жодного промаху.