>

Українцю Підручному не вистачило 0,3 секунди для медалі чемпіонату світу у Швеції

Капітан збірної провів один із найкращих забігів у своїй кар'єрі

Українець Дмитро Підручний посів четверте місце в 10-кілометровому спринті на чемпіонаті світу з біатлону у шведському Естерсунді.

Як повідомило видання  biathlon.com.ua, капітан української збірної провів один з найкращих забігів у своїй кар'єрі. Точна стрільба вивела його в число лідерів перегонів, і на фініші він поступився бронзовому призеру Фійону Майє з Франції всього 0,3 секунди. На останньому колі Підручний відіграв у француза 4 секунди.

Першим, на 16,8 секунди швидше за Підручного, прибіг норвежець Йоханнес Бо, другим став представник Росії Олександр Логінов.

Найкращим серед інших українців став Руслан Ткаленко, який з одним промахом фінішував на 42-й позиції. У Артема Тищенка - 81-ше місце, а Віталій Труш завершив перегони 94-м.