>

Арбітр за допомогою VAR двічі скасував гол у ворота "Реала", "порадившись" з порожньою кімнатою відеоасистентів

Скандал у Ла Лізі.

Мансано "советуется" с видеоассистентами

У матчі 27-го туру іспанської Ла Ліги мадридський "Реал" мав виїхати в Вальядолід.

Незважаючи на перемогу 4:1, поєдинок на "Хосе Соррилья" складався доволі непросто для підопічних Сантьяго Соларі.

Відзначимо, що на 12-й хвилині за рахунку 0:0 господарі не реалізували пенальті.

Через 2 хвилини авторитетний рефері Хіль Мансано за допомогою VAR скасував чистий гол Серхіо Гвардіоли. А ще через 4 хвилини Мансано, знову за допомогою VAR, скасував другий гол усе того ж однофамільця головного тренера "Манчестер Сіті".

Примітно, що в обох випадках арбітр "радився" з порожньою кімнатою відеоасистентів, стверджує AS.

Коли телеглядачам показали зображення з камери, яка розміщена в кімнаті для відеосуддів, приміщення виявилося порожнім і з вимкненим світлом.

Епізод з незарахованими голами Гвардіоли - 1:47 хв. трансляції.