>

"Реал" сенсаційно програв домашній матч аутсайдеру Ла Ліги

"Жирона" виявилася сильнішою від "Королівського клубу".

Жирона

У рамках 24-го туру чемпіонату Іспанії на "Сантьяго Бернабеу" "Реал" приймав "Жирону".

Матч завершився сенсаційною перемогою каталонського клубу 2:1.

Зустріч тривала в обопільно гострому ключі. Перший тайм був цілковито за господарями - гол Каземіро на 25-й хвилині (1:0) і маса невикористаних моментів тому підтвердження. Однак розконцентрація в завершальній стадії атаки призвели до поступової деградації гравців "Реалу" на футбольному полі.

У другому таймі футболісти "Жирони" цим скористалися. Їм вдалося перевернути хід поєдинку.

Перед тим, як Крістіан Стуані зрівняв рахунок з пенальті на 65-й хвилині (1:1), гості кілька разів простили "бланкос". Але лише після того, як через 10 хвилин жирондинці вдруге засмутили Тібо Куртуа (1:2), підопічні Сантьяго Соларі прокинулися, створивши в залишку матчу достатньо моментів, щоб хоча б зрівняти рахунок.

Але "Жирона" вистояла і, таким чином, перервала свою серію із шести програних матчів поспіль.

Своєю чергою, "Реал" знову на 9 очок відстав від "Барселони" в чемпіонських перегонах.