>

"Барселона" забила вісім голів своєму суперникові в матчі чемпіонату Іспанії

Каталонці розгромили "Уеску" - 8:2

Лионель Месси после "исторического" гола правой

У матчі 3 туру Ла Ліги "Барселона" на "Ноу Камп" приймала абсолютного дебютанта Прімери - клуб "Уеска" з однойменного міста і провінції - і здобула вольову перемогу 8:2.

Вольову - це не означає, що важку. Проте рахунок уже на 3 хвилині відкрили гості - відзначився Хуан "Кучо" Ернандес 0:1.

Потім сталося невелике диво.

Диво не тому, що "Барселона" зрівняла рахунок, і не тому, що це зробив Ліонель Мессі, а тому, що забив гол аргентинець правою ногою - 1:1.

Перший тайм закінчився ще більш-менш пристойно для гостей - 3:2 на користь "Барси".

А потім пішло-поїхало. П'ять сухих голів отримали у свої ворота підопічні Лео Франко за 45 хвилин другого тайму.

Після трьох турів - традиційне двовладдя: "Барселона" і "Реал" набрали по 9 очок.