ГоловнаСуспільствоЖиття

У міждисциплінарному дентальному центрі ім. Опанасюка назвали найбільш популярні стоматологічні послуги у українців

У міждисциплінарному дентальному центрі ім. Опанасюка назвали найбільш популярні стоматологічні послуги у українців
Найбільш популярні стоматологічні послуги у українців
Фото: Віталій Носач, РБК-Україна

Останнім часом у пацієнтів у пріоритеті профілактика стоматологічних захворювань. Популярними також є напрямки естетичної стоматології та гнатології.

Про це заявила співзасновниця Міждисциплінарного дентального центру імені Опанасюка Анастасія Опанасюк в інтерв’ю РБК-Україна.

"Ці два напрями нерозривно пов’язані між собою: високого рівня естетики посмішки можна досягти лише через комплексний підхід - роботу з м’язами, суглобами, поставою, а також забезпечення здоров’я зубів і ясен. Щоб результат був справді якісним, рідко достатньо просто "поставити вініри" - спершу необхідно відновити здоров’я ротової порожнини. А щоб вініри прослужили довго, потрібно вибудувати правильний прикус, попрацювати з м’язами й навіть, що для багатьох є несподіванкою, з поставою", - зазначила Опанасюк.

Вона також додала, що ще одним трендом сьогодні є концепція "свої зуби, тільки кращі", тому відбілювання зубів залишається однією з найбільш затребуваних процедур.

Опанасюк також порадила, як обрати клініку для себе. За її словами, варто звертати увагу на спеціалізацію лікаря: чим вона вужча, тим більше лікар розвивається у своєму напрямку. Лікар, який одночасно проводить гігієнічні чистки, лікує канали, встановлює брекети та коронки, навряд чи має достатньо часу, щоб глибоко розбиратися в кожній із цих галузей.

"При виборі клініки насамперед зверніть увагу на чистоту - у коридорах, санвузлах, кабінетах. Важливе також дотримання санітарних норм: усі інструменти мають бути стерильними, а витратні матеріали - одноразовими", - додала вона.

Матеріально-технічне забезпечення клініки також важливе. Зручно, коли всі необхідні втручання та процедури можна провести в одному місці. Особливо це актуально під час лікування із застосуванням загального наркозу. Сьогодні МОЗ чітко регламентує перелік устаткування, без якого проведення седації заборонено.

Перед тим як записуватися на лікування, Анастасія Опанасюк також радить обов’язково прийти на консультацію.

LB.ua в соцмережах: