Підсумки 6 змагального дня Олімпіади: медаль Куліша та ривок американців

Після шостого дня на Олімпіаді США піднялися на другу сходинку медального заліку.

Сергій Куліш (ліворуч) зі срібною нагородою Олімпійських ігор у Парижі.

1 серпня український стрілець Сергій Куліш здобув для України перше срібло на Олімпійських іграх у Парижі. У стрільбі з кульової гвинтівки з трьох позицій він йшов першим, але у підсумку став другим, поступившись Лю Юйкуню.

Українець Сергій Куліш під час стрільби на Олімпійських іграх-2024.

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченки зупинилися у чвертьфіналі, поступившись іспанській парі Крістіана Букса – Сара Соррібес-Тормо – 3:6, 6:2, 10:12. Сестри повторили свій найкращий результат на Олімпіаді – у Токіо вони теж поступилися в 1/4 фіналу.

Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко перемогла в 1/8 фіналу змагань Лоріану Куку з Косова. У чвертьфіналі вона поступилася представниці Італії Аліче Белланді, тому отримала шанс поборотися за бронзову медаль у втішних сутичках. На жаль, змагальний день Єлизавета завершила з поразки – у втішній сутичці вона поступилася Ма Чженчжао.

Українська атлетка Людмила Оляновська під час виступу на Олімпіаді-2024.

Без медалей виступили на змаганнях наші атлети у спортивній ходьбі. Українець Ігор Главан у моменті йшов другим, але фінішував у підсумку на 40-й позиції. Серед трьох українок найкраще фінішувала Людмила Оляновська – 14-та позиція. Марія Сахару та Олена Собчук завершили змагання на 17-му та 20-му місцях відповідно.

Не зміг вийти до фіналу й український плавець Владислав Бухов. Він посів 11-ту сходинку у півфіналі змагань з плавання на 50 метрів вільним стилем та завершив виступи на Іграх.

Золота медалістка Сімона Байлз із США позує з золотою медаллю на подіумі після фіналу жіночого багатоборства на змаганнях з художньої гімнастики на Олімпійських іграх у Парижі 2024 року на арені Берсі в Парижі, Франція, 1 серпня 2024 року.

У загальному рейтингу відчутно додала збірна США. Американці завоювали чотири золоті медалі.

Десятка кращих:

1. Китай – 24 (11 золотих + 7 срібних + 6 бронзових медалей)