>

"Манчестер Юнайтед" подарував "Ліверпулю" надію на Лігу чемпіонів

"Ліверпуль"

На "Олд Траффорд" "Манчестер Юнайтед" і "Ліверпуль" зіграли вогненний матч у рамках 34-го туру Англійської прем'єр-ліги.

Було забито 6 голів.

Рахунок відкрили господарі вже на 10-й хвилині - Бруну Фернандешу допоміг рикошет від захисника - 1:0.

Однак під кінець першого тайму співвітчизник Фернандеша Діогу Жота і Роберто Фірміно забили за "Ліверпуль" - 1:2.

Бентежно для манкуніанців почалася друга половина зустрічі. На 47-й хвилині Фірміно зробив дубль - 1:3.

Через 21 хвилину Маркус Решфорд повернув інтригу в матчі - 2:3.

Але на 90-й хвилині Мохамед Салах утік, немов заєць від хортів, із центру поля на рандеву з голкіпером Діном Гендерсоном і встановив остаточний рахунок у матчі - 2:4.

Цією перемогою підопічні Юргена Клоппа подарували собі надію на потрапляння в топ-4.

За два тури до фінішу чемпіонату "Ліверпуль" до 6 очок скоротив своє відставання від "Лестера", що йде на третій позиції, і до чотирьох - від "Челсі". При цьому "червоні" мають гру в запасі.