>

"Ліверпуль" принизливо програв матч чемпіонату Англії - вперше в цьому сезоні

"Ляпас" підопічним Юргена Клоппа дали футболісти "Уотфорда".

Вірджіл Ван Дейк жорстко реагує на перипетії матчу
У рамках 28-го туру Англійської Прем'єр-Ліги в передмісті Лондона - Уотфорд місцевий однойменний тур створив найгучнішу сенсацію сезону - обіграв "Ліверпуль" 3:0.

Мерсисайдці вперше в сезоні зазнали поразки і вперше в сезоні не забили в рамках АПЛ.

"Червоні", які виступали практично найсильнішим складом, непереконливу гру в першому таймі трансформували в другій половині матчу в гидку.

Саме в другі 45 хвилин "шершні" і забили всі 3 голи - дублем відзначився Ісмаїла Сарр, один м'яч також на рахунку капітана команди Троя Діні.

Таким чином, на 45-му матчі закінчилася безпрограшна серія "Ліверпуля" в АПЛ, що тривала з січня минулого року.

Крім того, встояв вічний рекорд "Непереможних" з "Арсеналу", які в сезоні 2003/2004 не програли жодного матчу в АПЛ.