Рубіо обговорив з очільниками МЗС дипломатичні кроки припинення війни

Вийшов "формат дев'ятьох".

Рубіо обговорив з очільниками МЗС дипломатичні кроки припинення війни
Марко Рубіо
Фото: EPA/UPG

У Державному департаменті Сполучених Штатів повідомили, що очільник відомства Марко Рубіо провів розмову зі своїми колегами-міністрами закордонних справ європейських країн щодо врегулювання російсько-української війни.

Як пише "Українська правда", спілкування відбувалося у телефонному форматі за участі одразу дев'яти посадовців. Окрім Рубіо, участь взяли очільники МЗС з Фінляндії, Франції, Німеччини, Італії, Польщі та Великої Британії, а також міністр закордонних справ України Андрій Сибіга та голова європейської дипломатії Кая Каллас.

Згідно зі звітом Держдепу, сторони "домовилися продовжити координацію дипломатичних зусиль для припинення війни шляхом тривалого переговорного врегулювання".

Реклама
Реклама