ГоловнаПолітика

"Євросолідарність" обурена розміром застави для Павловського і Шандри

На думку партії, такими справа влада деморалізує і тих, хто тепер працює на ключових посадах в оборонному відомстві, зазначають в політсилі.

"Євросолідарність" обурена розміром застави для Павловського і Шандри
Фото: eurosolidarity.org

Політичная партія "Європейська солідарність" вважає суд над бойовим генералом Ігорем Павловським та над керівником заводу «Кузня на Рибальському» Валерієм Шандрою політично вмотивованим злочином влади. 

"яЦе – кампанія, в якій влада атакує тих, хто грав вагому роль в обороні країни від російського агресії – будь-то рядовий солдат чи колишній Верховний Головнокомандувач. Цю кампанію Офіс Зеленського розпочав ще 2019 року, заборонивши армії звільняти рідну землю та шукаючи миру в очах Путіна", - йдеться в офіційній заяві партії.

В "ЄС" нагадили, що генерал Павловський – один з ключових командувачів обороною Маріуполя в 2014 році, за що проти нього порушено кілька кримінальних справ у Росії. За час роботи Ігоря Павловського заступником міністра оборони в 2015-2019 роках у Збройні Сили України поставили рекордну кількість зразків озброєння та військової техніки, яку успішно використовують захисники на суходолі і в Військово-Морських Силах.

"Павловський далеко не єдиний генерал, проти якого за вказівками зеленої влади білими нитками шиють кримінальні справи, які потім одна за одною розвалюються ще до передачі в суд. До таких належать справи проти генералів Марченка, Мельника, Шевчука, Назарова та інших. Схоже, цькувати та карати тих, хто чинив опір Кремлю і його проекту Новоросія – усвідомлений курс Банкової. Можливо, в такий спосіб Зеленський лише готується до зустріч з Путіним", - вважають у "Європейські солідарності".

Переслідуванням колишніх керівників Міністерства оборони влада деморалізує і тих, хто тепер працює на ключових посадах в оборонному відомстві, зазначають в політсилі.

"Показово, що кампанію проти «Кузні на Рибальському», яка зіграла вагому роль у зміцненні Військово-Морських Сил України, розв’язано саме в момент активізації російської воєнщини в акваторії Чорного та Азовського морів. 

«Кузня» на момент початку війни виявилася єдиним вітчизняним суднобудівним підприємством, здатним швидко налагодити випуск катерів – якісних, обладнаних зброєю вітчизняного виробництва. До того ж, в рази дешевших, ніж будь-які закордонні аналоги, які можна купити тепер, але яких в 2014-15 роках нам ніхто не мав наміру продавати. Для цього «Кузня», як добре відомо, крім державних, залучала власні та кредитні ресурси, і витратила на виробництво більше, ніж отримала фінансування.

Ще до війни підприємство виготовило корвети «Луцьк» і «Тернопіль». З 2014 року побудувало на замовлення Міністерства оборони 7 катерів, які несуть службу на Азові та Чорному морі. Решту катерів винятково під політичним тиском не приймають на озброєння. Тепер влада, свідомо паралізуючи роботу провідного суднобудівного підприємства, планує закупити за кордоном катери, які по ціні в рази перевищують вартість вітчизняних. Вітчизняних, які по бойових якостях не поступаються, а то й кращі за імпортні аналоги", - йдеться у повідосленні. 

«Європейська Солідарність» висловила обурення через низку "неправомірних рішень Печерського суду" щодо колишніх посадовців Міністерства оборони та керівників оборонних підприємств, та вважає абсурдними грошовими заставами, які не мають нічого спільного із правосуддям.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram