ГоловнаПолітика

Мерило буде працювати в Митній службі

Ексрадниця Абромавичуса буде займатися продакт-менеджментом.

Мерило буде працювати в Митній службі
Фото: facebook.com/max.nefyodov

Радниця мера Львова Яніка Мерило буде займатися в Державній митній службі України продакт-менеджментом.

Про це повідомив глава відомства Максим Нефьодов.

"Коротке, але важливе повідомлення. Jaanika Merilo долучається до побудови # нова_митниця. Буде займатися продакт-менеджментом, особливо в напрямку дизайну процесів, з якими стикатимуться клієнти Держмитслужби. Тепер за цей напрямок я спокійний", - написав Нефьодов у Facebook.

Яника Мерило підтвердила інформацію про роботу в Митній службі.

"Так, правда. Так, обіцяю зробити все можливе і щодо Мітніцi і eHealth в сфері держреформи. Ці два проекти для мене найважливіші щодо електронних реформ. Я ж обіцяла 5 років тому зробити все, що вмію для Електронної держави", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі.

Нагадаємо, естонка Мерило, батько якої - українець, уродженець Кам'янця-Подільського, з січня по травень 2015 року була радницею міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. На цій посаді відповідала за залучення інвестицій, покращення інвестиційного та бізнес-клімату, координацію міжнародних програм і розробку рішень електронного уряду.

З кінця 2015 року Мерило стала директором з інновацій мерії Львова. Вона також є президентом Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA). Спеціалізація Мерило - впровадження IT-технологій в роботу органів влади.

У серпні 2016 року вона перейшла на роботу в мерію Дніпра, ставши заступником міського голови Бориса Філатова.

У грудні 2018 Мерило почала працювати у львівській IТ-компанії Eleks.

Раніше повідомлялося, що Естонія допоможе Україні створити "державу в смартфоні".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram