Директива рівності: як позбутися дискримінації на роботі – інфографіка

Протягом останнього року Україна доклала чимало зусиль для виконання євроінтеграційних зобов’язань за Угодою про асоціацію. Кожен прийнятий закон за Угодою наближує країну до стандартів Європейського Союзу, але тільки в тих випадках, коли закони дійсно відповідають положенням європейських Директив.

В Україні сфера зайнятості в антидискримінаційній площині має бути врегульована через впровадження положень Директиви Ради 2000/78/ЄС. На які зміни варто очікувати у сфері рівного доступу до ринку праці можна зрозуміти вивчаючи довгий текст Директиви, яка забезпечує захист від дискримінації відносно зайнятості та професійної діяльності. Цікаво? Але в динамічному сучасному суспільстві не завжди можна знайти час для вичитування довгих матеріалів. Тоді як зрозуміти на що впливає даний документ? Для того, щоб українці знали, на які зміни варто очікувати у цій сфері, Правозахисна організація «Права людини» проаналізувала Директиву рівності та підготувала відповіді на ці питання у змістовній, однак простій інфографіці.

Матеріал був підготовлений за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Зміст цієї статті є виключною відповідальністю Правозахисної організації «Права людини» і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Проект «Право на працю» Проект «Право на працю» , Проект Правозахисної організації «Права людини»
LB.ua в соцмережах: