Увечері 25 червня російська армія запустила серію ракет на Київ. За інформацією Повітряних сил, ворог запустив балістику з півночі.
У місті працювала ППО, повідомив мер Віталій Кличко. Лунали вибухи.
«У Дарницькому районі уламки ракети впали на відкритій території. Екстрені служби прямують на місце», – сказав міський голова.
У цьому районі загорілося складське приміщення.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко повідомив, що, ймовірно, кількість локацій з уламками більша.
«Інформація про постраждалих поки не надходила», – додав він.
Оновлення. Згодом Кличко повідомив про двох потерпілих.
"Наразі двоє постраждалих у столиці. Обом медики надали допомогу на місці", - уточнив міський голова.









