За тиждень прикордонники знищили 18 одиниць артилерії армії РФ

Також за цей час знищили три бойових броньовані машини.

За тиждень прикордонники знищили 18 одиниць артилерії армії РФ
Ілюстративне фото
Фото: ДПСУ

Минулого тижня бійці Держприкордонслужби України (ДПСУ) знищили 18 одиниць артилерії окупантів.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

З 22 по 28 вересня серпня українські прикордонники знищили:

  • Реклама

    артилерія - 18

  • бойові броньовані машини – 3

  • БпЛА типу Shahed 136/131 та “Гербера” – 53

  • склади БК та ПММ – 20

  • автомобільна та спецтехніка - 155

  • комплекси спостереження, засоби зв'язку, РЕБ та РЕР – 103

  • БпЛА тактичного рівня - 550

  • позиції та укриття ворога – 701

Бойова робота прикордонників за тиждень у цифрах
Фото: ДПСУ
Бойова робота прикордонників за тиждень у цифрах

Реклама
Реклама