Українська легкоатлетка Юлія Гавриляк здобула свою дебютну перемогу чемпіонату України з легкої атлетики і присвятила її загиблому на війні брату.
Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда.
"Найемоційнішим та найбільш драматичним фіналом заключного дня чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні, що проходив у Києві, стала жіноча 800-метрівка. Юлія Гавриляк (Григор’єва) здобула свою дебютну особисту перемогу на змаганнях такого рівня і присвятила її брату, який загинув на війні. Життя Олексія Григор’єва обірвалося три місяці тому внаслідок вибуху… Ще один наш захисник, молодий воїн став янголом, який тепер охоронятиме Україну з небес", - йдеться в повідомленні.
23-річна львів’янка не могла стримати сліз після фінішу.
"Тренер, який мене дуже підтримує, сказав перед змаганнями, що я маю бігти заради брата... Що я маю зробити все, щоб він мною пишався... Дуже важко, я розумію, що він більше ніколи не прийде за мене вболівати, тільки біг і допомагає мені зараз триматися" - розповіла чемпіонка України у коментарі пресслужбі Федерації легкої атлетики.
![](https://i.lb.ua/028/41/65c47b5fc284d.jpeg)
![](https://i.lb.ua/058/61/65c47b7d2076e.jpeg)