>

Кубок світу з біатлону: українські паралімпійці здобули 25 медалей

9 золотих, 10 срібних, 6 бронзових.

Українські паралімпійці на етапі Кубка світу з лижних перегонів та біатлону в італійському Мартелло здобули 25 медалей (9 золотих, 10 срібних, 6 бронзових), а чотири п'єдестали пошани були повністю українськими, повідомляє пресслужба Верховної Ради.

За нагороди змагань боролися спортсмени з 21 країни.

Збірну України спортсменів з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору представляли 25 спортсменів і вісім спортсменів-лідерів (гайдів).

13 спортсменів збірної України вибороли медалі, 8 з них стали мультимедалістами.

Переможці:

«Золото»: Олександр Казік (біатлон – середня дистанція; біатлон-спринт; спринт – гонка переслідування); Тарас Радь (біатлон-спринт; спринт – гонка переслідування); Людмила Ляшенко (спринт – гонка переслідування); Павло Баль (спринт класичним стилем); Василь Кравчук (біатлон – середня дистанція); Олександра Кононова (біатлон-спринт).