>

Україна з великим рахунком програла Шотландії у Лізі націй

Шотландці взяли реванш за нещодавню поразку у плей-оф кваліфікації ЧС-2022.

У межах пропущеного другого туру Ліги націй збірна Шотландії в Глазго приймала команду України та здобула велику перемогу – 3:0.

Відчуваючи певні проблеми зі складом, наша збірна зуміла чинити опір господарям лише у перші 45 хвилин зустрічі, що завершилися без голів.

У другому таймі перевага підопічних Стіва Кларка була безперечною. Шотландці своєю агресією буквально зім’яли оборонні побудови гостей.

До 70-ї хвилини українці, здебільшого зусиллями голкіпера Анатолія Трубіна, ще зберігали нічию, але після того, як Джон Макгінн у межах штрафного майданчика виграв силове єдиноборство у Валерія Бондаря і завдав більярдного удару в нижній кут воріт, вже і Трубін не зміг допомогти своїй команді від пропущеного голу – 1:0.

Цей епізод ніяк не вплинув на подальший характер гри – українців не підбадьорив, а шотландців не заспокоїв. І, як підсумок – два забиті, як під копірку, голи від Ліндона Дайкса після кутових – 0:3.

Болюча і, визнаємо, справедлива поразка підопічних Олександра Петракова.