Росія обіграла Грузію і зустрінеться з Україною в півфіналі футзального Євро-2022

Матч відбудеться післязавтра.

Росія - Грузія

Збірна Росії з футзалу 4 лютого зіграє з Україною на Євро-2022.

Це стало відомо після матчу 1/4 фіналу, у якому росіяни обіграли дебютанта турніру команду Грузії – 3:1.

У першому таймі суперники обмінялися голами. У середині другого тайму росіяни вдруге в матчі вийшли вперед, а на останній хвилині Грузія змінила кіпера на п'ятого польового, що призвело до точного удару суперника по порожніх воротах зі своєї половини поля.

За право зіграти у фіналі Росія посперечається з Україною, яка за день до того у своєму чвертьфіналі сенсаційно обіграла Казахстан — найзабивнішу команду групового етапу, одного з лідерів європейського рейтингу (5:3).

Наша збірна вперше за 17 років пробилася до півфіналу мініфутбольного Євро. Що вирізняє нинішню команду Олександра Косенка — у ній взагалі немає натуралізованих гравців, на відміну від тих самих збірних Росії, Грузії чи Казахстану.

Зустріч відбудеться в Амстердамі 4 лютого на арені Ziggo Dome.

З 2014 року УЄФА намагається виключати матчі між російськими й українськими командами. Під час жеребкування чемпіонату Європи з футзалу команди потрапили в одну групу, але організатори розвели їх. Проте в поєдинку за вихід у фінал вони таки зустрінуться.

Початок матчу о 18:00.

Другу пару півфіналістів склали збірні Іспанії та Португалії.