>

Норвегія сенсаційно залишилася без медалі в чоловічому спринті на Чемпіонаті світу з біатлону

Виграв спринтерську гонку швед Понсілуома.

Мартін Понсілуома

У словенській Поклюці розіграли другий комплект нагород Чемпіонату світу з біатлону-2021.

Спринтерську гонку на 10 кілометрів з двома вогневими рубежами виграв швед Мартін Понсілуома.

На другому і третьому місцях розташувалися французькі біатлоністи Сімон Дестьє і Емільєн Жаклен.

Законодавці мод у біатлоні норвежці сенсаційно залишилися без медалей. Найкращий з них Йоханнес Дале зайняв четверте місце. Цікаво, що Дале лише на 0,1 секунди випередив свого більш титулованого тезку Бйо.

Відзначимо, що в шістці є ще один представник Франції Кантен Фійон-Майє.

Найкращим серед українців був Артем Прима, який посів 20 місце. Дмитро Підручний був 23-м.