Геній Роналду зробив Португалію першою фіналісткою першого розіграшу Ліги Націй

Криштіану оформив хет-трик.

Криштиану Роналду

У Португалії стартувала фінальна частина нового турніру - Ліга Націй.

У Порту на стадіоні "Драгау" в півфінальному матчі зустрілися переможці своїх груп найсильнішого дивізіону А - команди Португалії та Швейцарії.

Динамічний поєдинок, який складався драматично, завершився перемогою господарів 3:1.

У переможців хет-триком відзначився Криштіану Роналду, у тих, хто програв з пенальті, - Рікардо Родрігес.

Рахунок на 25-й хвилині відкрили португальці - Криштіану ефектно виконав штрафний удар 1:0.

На 53-й хвилині стався рідкісний у новій ері футболу епізод. Під час нападу швейцарців у португальському штрафному майданчику впав швейцарець Стівен Цубер, рефері Фелікс Брих проігнорував падіння Цубера, а через якісь секунди біля воріт швейцарців стався аналогічний епізод з падінням Бернарду Сілви.

У другому випадку Брих без вагань вказав на "точку", але після протестів швейцарців пішов глянути відеоповтор.

У результаті первинне рішення з призначенням пенальті у ворота швейцарців було скасовано.

Попутно (щоб двічі не бігати) німецький арбітр вирішив переглянути епізод з Цубером. І призначив пенальті у ворота господарів, яке реалізував Родрігес.

Так рахунок замість 2:0 став 1:1.

А коли здавалося, що двох екстра-таймів не уникнути, на авансцену знову вийшов Роналду.

На 88-й і 90-й хвилині Криштіану звично для себе виконав два простенькі шедеври і вивів португальців у фінал турніру 3:1.

Сьогодні у другому півфіналі зустрінуться ще два переможці своїх груп - Англія та Голландія. Через 5 днів після фіналу Ліги чемпіонів знову на полі зійдуться один проти одного Вірджил ван Дейк і Харрі Кейн.