Уночі 27 червня російські дрони завдали масованого удару по Охтирському району Сумщини. Унаслідок атаки поранень зазнали цивільні.
Про це повідомляє очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
"У місті та громадах поруч є влучання у приватні будинки, а також на території автозаправних станцій", – каже він.
Ворог застосував велику кількість БпЛА, частина дронів заходила на низьких висотах, що ускладнювало їх виявлення та збиття.
Унаслідок атак 53-річна мешканка Кириківської громади отримала важкі поранення. Жінку з опіками госпіталізували, наразі вона у важкому стані. Медики роблять усе можливе. Ще 9 людей зверталися по допомогу до медиків. Їм надали необхідну допомогу на місці.
Усі масштаби пошкоджень наразі з’ясовуються.
- Російські окупанти вкотре вдарили по АЗС у місті Суми. Постраждали 3 людини.








