ГоловнаСуспільствоЖиття

У Шотландії на конференції з боротьби з расизмом білим людям не дозволили ставити питання

Для учасників заходу створили дві "зони безпеки", в одну з яких не пускали білошкірих.

У Шотландії на конференції з боротьби з расизмом білим людям не дозволили ставити питання
Фото: educationindex

В університеті Единбурга в Шотландії на конференції, на якій обговорювали проблеми расизму, не дозволили білим людям ставити питання, тому що організатори хотіли "посилити голоси кольорових людей". Про це повідомляє The Telegraph.

"Ми не будемо давати мікрофон білим людям під час запитань, не тому, що ми думаємо, що білі люди не можуть нічого запропонувати до дискусії, а тому, що ми хочемо посилити голоси кольорових людей. Якщо у вас біла шкіра, будь ласка, поділіться своєю думкою або питанням з членами комітету або доповідачами після заходу", - цитує видання організаторів конференції.

Конференцію організувало співтовариство Resisting Whiteness group ("Група опору білині"), яка виступає проти расизму і описує себе як організація QTPOC (Кольорові квір- і транс-люди).

Для учасників заходу створили дві "зони безпеки", в одну з яких не пускали білошкірих. Зону відвели тільки для "кольорових людей, які відчували себе "незручними".

Антирасистська активістка Джейн Маккол заявила, що конференція сама по собі була відверто расистською і додала, що ця подія відкидає битву за досягнення рівності і справедливості на десятиліття назад.

Нагадаємо, 1 серпня стало відомо, що експрезидент США Рональд Рейган називав представників африканських країн в ООН "мавпами".

Рейган висловив обурення тим, що африканські представники під час одного з голосувань виступили не на боці США. На тому засіданні представники делегації Танзанії почали танцювати прямо у залі засідань після того, як ООН підтримала позицію Китаю, а не Тайваню.

Рейган, який підтримував Тайвань, подзвонив тодішньому президенту США Річарду Ніксону, щоб висловити своє розчарування результатами голосування в ООН. Під час розмови він сказав: "Побачити цих... мавп з африканських країн - під три чорти їх, їм досі незручно носити взуття!".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram