ГоловнаПолітика

Нардеп Дануца: "Ілля Павлюк був одним з керівників центрального штабу Зеленського на виборах"

Депутат Дануца підтвердив, що на президентських і парламентських виборах працював разом з Павлюком.

Нардеп Дануца: "Ілля Павлюк був одним з керівників центрального штабу Зеленського на виборах"
Илья Павлюк
Фото: Деловая столица

Народний депутат від фракції "Слуга народу" і голова Кіровоградської обласної організації партії Олександр Дануца підтвердив, що на президентських і парламентських виборах працював разом з бізнесменом Іллею Павлюком. Про це він повідомив в інтерв'ю LB.ua.

"Він (ред.: Ілля Павлюк) був одним з керівників центрального штабу. І, хочу сказати, дуже ефективним. Це людина, яка дуже ефективно робила той шматок роботи, який йому довірили... Він курирував, у тому числі регіональні штаби. Я, наприклад, безпосередньо працював з ним і з Трофимовим. Дуже тісно. І в них були різні цілі і завдання, був чіткий розподіл обов'язків. На мій погляд, обидва дуже добре впоралися", - заявив він.

На уточнювальне запитання про роль ексголови ОП Андрія Богдана в тому, що Павлюк не отримав після виборів якоїсь посади в провладній команді, він зазначив:

"Трофимова зробили одним з керівників Офісу президента. Це людина, яка близька до президента. Це людина, яка, можливо, порівняно з Іллею, не має якогось політичного бекграунду ... У Іллі є історія, пов'язана з участю в політиці. Тому, можливо, цим керувалися. У Трофимова такої історії немає. Тут мені складно відповісти, президент приймав рішення. Хоча президент завжди радиться, спілкується, в тому числі з народними депутатами. Спілкування, до речі, дуже цікаве, і таке собі, незвичайне", - зазначив він.

Дануца також додав, що вважає поділ фракції "Слуга народу" в парламенті умовним.

"Я не ділив би нас на групи (прим.: фракцію "Слуга народу" у Верховній Раді). Я був членом групи і фракції президента, і залишаюся членом групи і фракції президента... Поділ на групи - доволі умовний. Зрозуміло, що ми можемо ділити, наприклад, на людей Коломойського. Є люди, які формально були в "95-кварталі" ... Є у Іллі Павлюка племінник - Максим Павлюк. Напевно, його можна назвати членом групи Іллі Павлюка і т.д.", - сказав він.

Нагадаємо, в квітні 2019 року журналісти Bihus.info опублікували розслідування, в якому назвали Іллю Павлюка головою однієї з неформальних груп впливу у виборчому штабі під назвою "Регіони".

Раніше Павлюк був відомий як помічник на той момент депутата Ігоря Калетника. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram