Громадянська мережа "Опора" оприлюднила інформацію про низку порушень на виборах президента України.
У Полтавській області три дільничні комісії отримали меншу кількість бюлетенів, ніж зареєстровано виборців: порушення зафіксовані в селі Лука (Лохвицький район), Галущина Гребля і Мар'янівка (Новосанжарський район).
У Миколаївській області одна з дільниць в Березанському районі відкрився раніше, ніж передбачалося, а члени комісії порушили процедуру поводження з бюлетенями, залишивши частину документів у відкритому сейфі.
У Житомирській області спостерігачі зафіксували брак урн для бюлетенів і кабінок для голосування, порушення виявлені на декількох десятках дільниць в Чуднові, Коростені, Бердичеві та Малині. Інформації про черги на дільницях немає, проте кількість урн і кабінок не відповідає вимогам законодавства. Також повідомляється, що на одній з дільниць деякі виборці змогли проголосувати до офіційного відкриття дільниці.
На одній з виборчих дільниць в Рівному були порушені процедурні моменти голосування: станом на 8:25 комісія не встигла провести всі процедурні моменти, не опечатано всі ящики або не опущені контрольні листи.
У Чернігівській області в селі Ведильці спостерігачі виявили, що кабінки для голосування розміщені біля вікна, що суперечить нормам законодавства про таємне голосування.
У Київській області зафіксовано низку технічних порушень: затримка у відкритті дільниць, передчасне відкриття сейфа, недостатня кількість бюлетенів, невідповідність приміщень ДВК технічним вимогам, агітацію біля приміщень ДВК.
У Луцьку зафіксована прихована агітація, ймовірно, пов'язана з трьома кандидатами в президенти.
У Рівненській області на ранкове засідання не допустили спостерігача "Опори".
У Херсонській області на одній з дільниць в селі Нижні Сірогози зіпсовані 1293 бюлетені для голосування: представники комісії поставили штамп «вибув» навпроти прізвища кандидата в Президенти Олександра Мороза, тому що почули таку інформацію по телебаченню.