У відомстві наголосили, що не надсилали таких електронних листів. За інформацією НСЗУ, повідомлення надходять зі сторонніх електронних адрес, які не мають жодного стосунку до служби, та можуть містити шкідливі вкладення або посилання.
У зв’язку з цим закладам охорони здоров’я рекомендують:
- не відкривати вкладення та не переходити за посиланнями в підозрілих листах;
- уважно перевіряти адресу відправника;
- поінформувати працівників, відповідальних за електронний документообіг та інформаційну безпеку;
- у разі отримання такого листа негайно видалити його та повідомити відповідальних осіб у закладі.
У НСЗУ закликають дотримуватися правил кібербезпеки та бути пильними під час роботи з електронною поштою.









