У Індії розбився пасажирський літак, на борту якого було 242 людини. Рейс Air India, що прямував з Ахмедабада до Лондона, зазнав аварії поблизу аеропорту в районі Мегані. Літак впав на лікарняний гуртожиток.
Про це пише The Times of India. Згодом агенція Reuters розповіла про деталі.
Повітряне судно зазнало аварії невдовзі після зльоту з міжнародного аеропорту Сардар Валлаббхай Патель в Ахмедабаді. Літак впав у районі Мегані, і на місці піднявся темний стовп диму, який було видно за кілометри. Туди прибули служби екстреної допомоги. Наразі офіційного підтвердження інформації про жертв та причини катастрофи немає.
Це був широкофюзеляжний Boeing 787 Dreamliner, який може вмістити близько 300 пасажирів.
Доповнення. Пізніше у Генеральному директораті цивільної авіації (DGCA) повідомили, що на борту літака перебувало 242 особи: 230 пасажирів, 2 пілоти та 10 бортпровідників.
Перед тривалою подорожжю літак заправлявся паливом, і це могло посилити вибух і пожежу, що сталися після катастрофи.
#BREAKING | Air India Ahmedabad-London flight crashes near airport in Gujarat's Meghani area
— The Times Of India (@timesofindia) June 12, 2025
More details awaited 🔗https://t.co/h1DrVJXaWq pic.twitter.com/MiuFVuB4AC
Доповнення. За даними Reuters, будівля, на яку впав літак – це лікарняний гуртожиток.
Джерела агенції повідомили, що серед 242 осіб на борту було 217 дорослих та 11 дітей, з них 169 були громадянами Індії, 53 – британцями, семеро португальцями та один канадець.
За даними диспетчерської служби повітряного руху в аеропорту Ахмедабада, літак вилетів о 13:39 (08:09 за Гринвічем) зі злітно-посадкової смуги 23. Він подав сигнал "Mayday", сигналізуючи про надзвичайну ситуацію, але згодом перестав виходити на зв'язок. Flightradar24 повідомив, що отримав останній сигнал від літака через кілька секунд після його зльоту.








