>

"Наполі" в матчі з двома вилученнями повторив клубний рекорд у Серії А

Неаполітанці в чемпіонаті йдуть без програшу.

"Наполі"

У рамках 11 туру чемпіонату Італії "Наполі" здобув мінімальну гостьову перемогу над "Салернітаною" - 1:0. М'яч, який вирішив долю поєдинку, на 61-й хвилині забив Петро Зелінський.

Додамо, що команди догравали матч у неповних складах – на 70-й хвилині пряму червону картку отримав хавбек господарів Григоріс Кастанос, а через 7 хвилин його приклад наслідував захисник гостей Каліду Кулібалі.

Ця перемога стала для підлеглих Лучано Спаллетті 10-ю у стартових 11 матчах Серії А, таким чином, неаполітанський клуб удруге в історії показав такий результат.

Уперше Azzurri таке вдавалося в сезоні-2017/18, коли вони, зрештою, фінішували другими, поступившись "Ювентусу" 4 очками.

Додамо, що таким самим стартом можуть похвалитися ще три клуби Серії А: "Ювентус" (двічі), "Рома" та "Мілан".

Нині в чемпіонаті Італії двовладдя – по 31 очку набрали "Наполі" та "Мілан".