>

Дзюдоїст Зантарая здобув Україні друге "золото" на Європейських іграх

Раніше 22 червня чемпіонкою Європейських ігор стала Дарина Білодід.

Георгий Зантарая

Український дзюдоїст Георгій Зантарая виборов "золото" у ваговій категорії до 66 кг на II Європейських іграх. Українець у головній сутичці переміг італійського спортсмена Маттео Медвеса. Це вже друга перемога українського дзюдоїста над італійцем за спортивну кар'єру, передає Радіо Свобода.

Одночасно з перемогою на Європейських іграх 31-річний Георгій Зантарая завоював і третій для себе титул чемпіона Європи, оскільки в дзюдоїстів змагання в Мінську також є і континентальною першістю. Таким чином на подіумі під час церемонії нагородження українцеві вручили відразу дві золоті медалі - від організаторів Європейських ігор і Європейського союзу дзюдо.

Раніше 22 червня чемпіонкою Європейських ігор стала Дарина Білодід.

Також першого дня змагань українська самбістка Анастасія Новікова виборола "срібло" у ваговій категорії до 48 кг, а Наталія Смаль у ваговій категорії до 72 кг стала бронзовим призером.

Європейські ігри стартували в Мінську напередодні і триватимуть до 30 червня, за цей час буде розіграно 200 комплектів нагород у 15 видах спорту.