ГоловнаСуспільствоЖиття

Британія подякувала СБУ за проведення "найбільшої за останні 30 років" спільної спецоперації

Влітку 2019 року СБУ заблокувада діяльність злочинного угруповання і вилучила найбільшу за всю історію незалежності України контрабандну партію тютюнових виробів.

Британія подякувала СБУ за проведення "найбільшої за останні 30 років" спільної спецоперації
Фото: ovu.com.ua

Міністерство закордонних справ Великобританії подякувало Службі безпеки України за успішне проведення спецоперації із затримання рекордної партії контрафактних сигарет.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

"Королівська податково-митна служба та Служба безпеки України співпрацювали разом для протидії контрабанді тютюнових виробів. Завдяки найбільшій за останні 30 років операції було вилучено рекордну кількість незаконних сигарет - 130 мільйонів. Також припинено роботу трьох фабрик, які займалися їх виробництвом", - йдеться в повідомленні британського МЗВ у твіттері.

Британські дипломати зазначили, що мова йде про ліквідацію одного з найсерйозніших організованих злочинних угруповань Європи.

"Таким чином було зекономлено понад 100 млн фунтів стерлінгів платників податків", - зазначили у МЗС.

"Боротьба із злочинними угрупованнями та викорінення корупції - важливі сфери, в яких Великобританія надає Україні підтримку. Правоохоронні органи обох країн тісно співпрацюють для боротьби з транснаціональною організованою злочинністю", - зазначаєьться в повідомленні.

Голова СБУ Іван Баканов також подякував британським колегам за підтримку.

Нагадаємо, СБУ спільно з британськими та польськими колегами влітку 2019 року провела масштабну операцію "Магма" . В результаті була заблокована діяльність великого злочинного угруповання і вилучена найбільша за всю історію незалежності України контрабандна партія тютюнових виробів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram